Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Hair Extensions

  • Street: crescent road
  • City: edmonton
  • Zip/Postal Code: n9 7qh
  • Listed: November 3, 2012 9:49 pm
  • Expires: This ad has expired
Hair Extensions - Image 1Hair Extensions - Image 2

Description

Pershendetje, une jam e kualifikuar per hair extensions per grat ose gocat qe kan flok te shkurta dhe duan ti zgjasin ose per grat qe vuajn me rrenjen e flokve hair extensions esht nje ndim e madhe per te dukur si te gjith te tjerat dhe te kujtosh rinin .

  • Micro Rings Hair Extensions

  • Hot fusion Hair Extensions 

£200 PER FULL HEAD

£150 PER HALF HEAD

£80 POUNDS MAINTENANCE WORK

PER CDO PJYTJE MUND TE ME KONTAKTONI NE

trevaj@live.co.uk

Tel :07896786634

No Tags

2531 total views, 1 today

  

Listing ID: 65650958daea7605

Report problem

Processing your request, Please wait....

Sponsored Links

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.