Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Fast Food equipment Service repars and suplly mainly chicken shops

  • Street: longbridge road
  • City: barking
  • Zip/Postal Code: ig1 8rt
  • Listed: March 6, 2012 12:12 pm
  • Expires: This ad has expired
Fast Food equipment Service repars and suplly mainly chicken shops - Image 1Fast Food equipment Service repars and suplly mainly chicken shops - Image 2

Description

Nese keni nje fast food bisnes kryesisht chichken shop dhe keni nevoje per service ne makinerit qe gatuajn pulat patatet grillet apo kebabet athere eshte e vetmja menyre qe te flisni shqipe dhe mos te bini preh e dokujdo qofte ne cmime apo cilsin e servisit

Ofroj sherbime ne te gjith Londren dhe rrethinat e saj per keto lloij makinerish mund te me kontaktoni ne 07830347800-Enis ose me email-c.e.care@hotmail.com

Por gjithashtu nese doni te blini cfardo lloj equipmenti per fast food mund tu mndihmoj dhe orjentoj ne drejtim te duhur, keshillat falas.

Miru u degjofshim

No Tags

2526 total views, 1 today

  

Listing ID: 4294f55fa52e5b70

Report problem

Processing your request, Please wait....

Sponsored Links

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.