Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Apartament per shitje ne kompleksin e plazhit te Shengjinit

  • City: Shengjin, Albania
  • Listed: June 26, 2014 9:39 am
  • Expires: This ad has expired
Apartament per shitje ne kompleksin e plazhit te Shengjinit - Image 1Apartament per shitje ne kompleksin e plazhit te Shengjinit - Image 2Apartament per shitje ne kompleksin e plazhit te Shengjinit - Image 3Apartament per shitje ne kompleksin e plazhit te Shengjinit - Image 4

Description

Apartament ne kompleksin e plazhit te Shengjinit, 71.45 metra katrore, duke perfshire  dy ballkone dhe parking nentokesor privat.  Kati i 6.

Kompleksi i plazhit te Shengjinit eshte i vendosur ne radhen e pare te apartamenteve,shume prane plazhit te mahnitshem 3 kilometresh, me pamje marramendese te maleve mbrapa kompleksit.

Apartamenti yne ofron pamje te mrekullueshme te detit Adriatik,bashke me bukurite e bregdetit shqiptar. Kjo prone  eshte e ndertuar nga material kualitativ,duke perfshire pllaka ne dysheme,mure te lyera,dhe energji elektrike te vazhdueshme.Banjoja eshte e perfunduar nga pllakat e porcelanit, qezme kromi dhe boiler me kapacitet te mjaftueshem.

Disa nga aktivitetet e shumta qe mund te shijohen ne kete kompleks:

  • Ngjitje ne mal
  • Bare dhe restorante
  • Eksplorim te shpellave
  • Serf
  • Peshkim
  • Vizita te monumenteve arkeologjike historike te Lezhes

Çmimi (duke perfshire hapesiren e parkingut):
I diskutueshem.

Kontakt: Alison ose Gezim

Phone:  00386 49526073 Shqip / English

Email: alison.kellow@yahoo.co.uk

No Tags

2518 total views, 1 today

  

Listing ID: 60353abea3d20f78

Report problem

Processing your request, Please wait....

Sponsored Links

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.