Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Albanian Driving Instructor

 • City: West Drayton
 • Listed: October 30, 2014 8:11 pm
 • Expires: This ad has expired
Albanian Driving Instructor

Description

Pershendetje te gjitheve,

Une jam nje instruktore makine prej disa vitesh ne West London, Middlesex.

Fakti qe jam nje mesuese makine FEMER, u jep konfidence dhe kurajo shume grave dhe vajzave shqiptare per te mesuar makinen.

Jam e disponueshme per mesim si per FEMRAT ashtu edhe per MESHKUJT.

Si cdo experience e re, edhe mesimi i makines eshte dicka qe shume njerez kane frike ose jane ne stres kur fillojne mesimet e para. Une jam ne gjendje t’ju pershtatem cdo tipi dhe t’i bej te ndihen nen sa me pak stres dhe te perfitojne kurajo dhe besim ne vetvete sa me shpejt.

Jap mesim ne keto postcodes: UB, TW dhe SL, dmth:

 • Greenford
 • Perivale
 • Hounslow
 • Heston
 • Isleworth
 • Osterley
 • Feltham
 • Bedfont
 • Harlington
 • Hayes
 • Hillingdon
 • West Drayton
 • Yiewsley
 • Cowley
 • Uxbridge
 • Stains
 • Ashford
 • Iver
 • Langley
 • Slough

Nqs jeni te interesuar per mesim-dhenie makine, atehere kontaktoni ne numrin e telefonit 07832251499.

No Tags

2910 total views, 1 today

  

Listing ID: 506545290d106b29

Report problem

Processing your request, Please wait....

Sponsored Links

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.